Burger Food Hamburger Lunch  - InsomniaGroup / Pixabay

Proč liposukce nenahradí cvičení a zdravý životní styl?

Liposukce je dnes stále více oblíbenějším zákrokem, který odstraňuje nadbytečnou tukovou tkáň z podkoží. Lze ji aplikovat téměř na jakoukoliv problematickou část těla – nejčastěji břicho, boky, stehna, případně lze odsát nadbytečný tuk z oblasti prsou a paží. I přesto, že se dnes jedná o dost rozšířený zákrok, ke kterému existuje řada dostupných informací se hodně lidí mylně domnívá, že liposukce řeší obezitu jako takovou. Jak to tedy je?

Liposukce pomůže tam, kde cvičení selhalo

Bez práce nejsou koláče, tohle pořekadlo více než kde jinde platí v boji o vytouženou postavu. Poctivé dřepy a zdravý jídelníček dokonce nenahradí ani dnes již velmi vyspělé a účinné metody liposukce, které pacienta zbavují nadbytečného tuku z problémových partií. Liposukce není primárně určená k léčbě obezity, jak se někdo mylně domnívá.  Liposukcí si lze pouze domoci k lepším křivkám tam, kde cvičení selhalo. Efekt liposukce není trvalý, a proto musí zájemce vědět, že o své vyrýsované křivky se bude muset starat i po zákroku.  Velmi účinnou a moderní metodou je dnes tumescentní liposukce. Praha dnes nabízí řadu klinik, ve kterých lze zákrok podstoupit. Jednou z nich je i vyhlášená klinika Altos, která vám krásu nabídne šetrně a ambulantně.

Tumescentní liposukce – ambulantní a šetrná cesta ke svůdnějším křivkám

Naštěstí doba se dnes změnila a metody liposukce postoupily k lepšímu natolik, že dnes (oproti historii) je lze podstoupit ambulantně a bezbolestně. Nejspíš jako první do praxe uvedl  tumescentní metodu dermatolog Jeffrey A. Klein někdy v roce 1987. Metoda spočívá na principu vstřikování speciálního roztoku do problémové partie, z které je pak následně i s tukem za pomocí tenké kanyly odsáván. Velkou výhodou této metody je, že roztok obsahuje už i anestetikum, a proto není zapotřebí pacienta uspávat. Naopak zákrok lze provádět ambulantně a pacient se po něm zotavuje velmi rychle.

Pokud i vy toužíte po svůdnějších křivkách, obraťte se na odborníky na krásu vzaté – odborníky z kliniky Altos, se kterými se můžete nezávazně poradit o tom, co vám zrovna kazí představy o kráse.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.